„Źródło Miłosierdzia” – nazwa Nowej Fundacji

11.sty.2021

Umiłowani Bracia i Siostry!

Tak jak o tym wspomniałem, w związku z życzeniami świątecznymi, 1 grudnia 2020r. powstała Nowa Fundacja Wspólnoty Miłość i Miłosierdzia JezusaFundacja Źródło Miłosierdzia.
Nazwa Źródło Miłosierdzia nawiązuje do słów Pana Jezusa skierowanych do  s. Faustyny w Dzienniczku nr 699 :

W pewnej chwili usłyszałam te słowa: córko Moja, mów światu całemu  o niepojętym miłosierdziu Moim. Pragnę, aby święto miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników.

W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosier­dzia Mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św., dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar, w dniu tym, otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski; niech się nie lęka zbliżyć do Mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jako szkarłat.

Miłosierdzie Moje jest tak wielkie, że przez całą wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki, ani anielski. Wszystko co istnieje wyszło z wnętrzności miłosierdzia Mego. Każda dusza w stosunku do Mnie, rozważać będzie przez wieczność całą miłość i miłosierdzie Moje.

Święto miłosierdzia wyszło z wnętrzności Moich, pragnę, aby, uroczyście obchodzone było w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do Źródła Miłosierdzia Mojego. (Dz 699)

Jako członkowie Wspólnoty pragniemy wszystkich ludzi prowadzić do Źródła Miłosierdzia, którym jest zranione Serce Jezusa. Ta fundacja powstała więc po to, aby to pragnienie realizować czynem.

Prosimy was pokornie o wspieranie wszelkich dzieł związanych z działalnością nowej fundacji >> www.zrodlomilosierdzia.com

Zanurzam was w duchowym Źródle Miłosierdzia, i ukrywam w ranie Serca Jezusa.

Z całego serca dziękuję wam już teraz, za wspieranie modlitwą i czynem nowej fundacji naszej wspólnoty.

O. Daniel Galus
wraz ze Wspólnotą MiMJ

 

 

 

 

O. Daniel Galus
wraz ze Wspólnotą MiMJ

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....