Wspólnota

Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.

Dz. św. Faustyny, 1074 

 

Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa  jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

Nasza Wspólnota podlega jurysdykcji Metropolity Częstochowskiego. W maju 2013 r złożyliśmy statuty do rozporządzenia do Kurii Metropolitalnej. Czekamy na decyzję w tej kwestii.

Prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich oraz dla młodych w terminach znajdujących się w terminarzu spotkań >>> KLIKNIJ TUTAJ ABY SPRAWDZIĆ TERMIN NASTĘPNEGO SPOTKANIA

Program spotkania:

– EUCHARYSTIA

– PRZERWA

– MODLITWA UWIELBIENIA

– ŚWIADECTWA

– MODLITWA UWOLNIENIA

– MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

– MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 12:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Pustelni p.w. „Zesłania Ducha Świętego” w Czatachowej k/Żarek. Wstęp na te spotkania mają wyłącznie członkowie i kandydaci wspólnoty MIMJ. Osoby z poza wspólnoty nie otrzymają wstępu. Członkowie i kandydaci wspólnoty są proszeni przybycie z identyfikatorami.

Przeczytaj artykuł o wspólnocie MIMJ:

Inspiracje maryjne i aspekty chrześcijańskich dzieł Miłosierdzia we Wspólnocie MIMJ