Zaufaj mi, Ja ciebie poprowadzę

05.wrz.2010

Chciałam podziękować Bogu Ojcu, Jezusowi i Matce Niepokalanej za wszystkie łaski, jakimi obdarzają nas i moją rodzinę, a szczególnie za łaskę uzdrowienia mojego wnuczka. Antoś, mając trzy tygodnie, zachorował na zapalenie kości i został odwieziony do Kliniki Dziecięcej w Chorzowie, gdzie był leczony. Stan Antosia był bardzo ciężki.

Miał ropę w kolanku i zaczynały się zmiany w bioderkach. Kolanko miał zaraz operowane. Lekarze twierdzili, że może mieć krótszą nóżkę. Gdy się dowiedziałam o chorobie wnuczka, pierwsze kroki skierowałam do Pustelni, z prośbą o modlitwę i Mszę świętą. Ojciec Daniel razem z braćmi zapewnili mnie o modlitwie. Msza święta odbyła się i wszystkie Komunie św. były ofiarowane w intencji Antosia o zdrowie dla niego.

Bóg zapłać także Pustelnikom i wszystkim obecnym na Mszy św. Obecnie Antoś ma 6 miesięcy i jest zdrowy. Nie ma znaku po chorobie. 

Wdzięczna babcia K. Banas z Trzebniowa

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja