“Św.o. Pio – kapłaństwo” Spotkanie 10 LUTY

02.lut.2018

Umiłowani Siostry i Bracia, Rodzino Miłości i Miłosierdzia Jezusa, razem z Wami dziękujemy Bogu za ostatnie, piękne i radosne spotkanie na hali w Częstochowie.

10 lutego w sobotę o godz. 12.00 odbędzie się kolejne spotkanie Nowej Ewangelizacji, temat:

Św.o. Pio-kapłaństwo”.

Osobiście jestem wzruszony Waszym poświęceniem, zaangażowaniem i Wiarą i modlitwą. Widać Waszą wielką Miłość i Serce. Wiem, ile musicie ponieść przeszkód z różnych stron, również ze strony osób niechętnych tym wyjazdom i spotkaniom. Nasza Wspólnota też jest bardzo doświadczana. Jak są różne próby to bardzo dobry znak, to znak, że to Dzieło jest z Boga.

Kochani bądźcie odważni, roztropni i mimo wszystko radośni. Zapraszamy Was, przyjedźcie, aby hala była pełna. Przekazujcie innym informacje o tym: smsami, e-mailami itp.

Modlimy się gorąco za Was.

Jeszcze chciałbym dodać, że 5 lutego Nasza Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa obchodzi swoje 8-urodziny. Z tego powodu cisną się do ust i serca Słowa Maryi:

„Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu Zbawcy moim, albowiem wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny a Jego imię jest Święte.”
Łk 1,46.47.49.

O. Daniel i Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja