Wielki jest nasz Pan

05.wrz.2010

Pragnę złożyć świadectwo o doznanej łasce w Pustelni p.w. Ducha Świętego w Czatachowej, dnia 20 czerwca 2009 roku. 

Po Mszy św., w czasie modlitwy uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, Ojciec Daniel powiedział: Jezus mówi do kobiety „dotykam twego lewego ucha”. Nie przypominam sobie wyraźnie, bym czuła wtedy jakieś ciepło czy ból, być może dlatego, że modliłam się nie za siebie, lecz za syna i jego trudne sprawy. Łatwiej jest też odnosić podobne słowa do innych, niż do siebie.

Właściwie dopiero w domu zauważyłam, że bardzo dobrze słyszę na lewo ucho i przy myciu nic mnie tam już nie boli. Od dłuższego czasu źle słyszałam na lewe ucho, natomiast od tamtej soboty, słyszę na nie bardzo dobrze. Nie myślałam wtedy o sobie i nawet o to nie prosiłam.

Chwała Panu i chwała Maryi, bowiem była w tym dniu uroczystość Niepokalanego Serca Maryi, które bardzo kocham i czczę. Za to wszystko niech Jezus będzie błogosławiony i uwielbiony!

Elżbieta, Częstochowa

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja