Uzdrowienie przez internet

23.cze.2016

Bóg przy pomocy Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa, dzięki spotkaniom modlitewnym prowadzonym przez ojca Daniela, a szczególnie dzięki transmisjom przez internet oraz nagraniami, które mogę słuchać w dowolnym czasie od prawie 3 lat, w pełni odmienia moje życie.

Ponad dwa i pół roku temu przyjaciółka powiedziała mi o transmisji na żywo ze spotkania otwartego. Nigdy wcześniej nie słyszałam o wspólnocie MiMJ, chociaż już kilka razy w trakcie kryzysu małżeńskiego uczestniczyłam na żywo w podobnych spotkaniach, prowadzonych m.in. przez o. Witko.

Od jakiegoś czasu, przed pierwszym słuchaniem spotkania bardzo źle się czułam. Podejrzewałam, że coś niedobrego dzieje się w moich jelitach. Zrobiłam domowy test, który jeszcze bardziej potwierdził moje obawy. Chudłam i każdego poranka czułam się coraz słabiej. Kiedy koleżanka wysłał mi link, przez który mogę słuchać spotkania w żaden sposób nie mogłam uruchomić tej transmisji. Spróbowałam później i wtedy się udało.

W tym samym pokoju był mój mąż grający w grę komputerową i córeczka zasypiająca w łóżku. Odczułam bliskość Pana Jezusa. Kiedy ojciec Daniel wypowiedział słowa, że Pan Jezus uzdrawia osoby z chorobami nowotworowymi, wówczas pierwszy i jak dotychczas jedyny raz miałam prawdziwy spoczynek w Duchu Świętym. Upadłam na łóżko pełna niewyobrażalnego ogromnego pokoju ducha i serca. Wiedziałam wówczas, że jestem już zdrowa. Od tamtej pory niepokojące objawy zniknęły.

Miałam nadzieję, że uda mi się przyjechać na spotkanie na żywo, podziękować osobiście za uzdrowienie i dać świadectwo, ale od ponad 2 lat mieszkam z mężem i dziećmi za granicą, przez co przyjazd na spotkanie jest utrudniony.

Po moim uzdrowieniu wielokrotnie jeszcze słuchałam i słucham tych spotkań przez internet. Za każdym razem otrzymuję wiele łask. Mimo mojemu ciągłemu niedowierzaniu niejednokrotnym zwątpieniom i upadkom, Bóg poprzez te spotkania nie przestaje mnie uzdrawiać i uwalniać.
Otrzymałam uwolnienie od pornografii, która była ogromnym złem w moim małżeństwie. Pan Jezus uwolnił mnie od nałogu palenia papierosów, uzdrowił moje relacje małżeńskie i rodzinne i posłał światło, które opromieniło moje życie i oświetliło drogę, którą mam podążać.  Wiem, że potrzebuję jeszcze wielu uzdrowienia, ale dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Z całego serca dziękuję za posługę ojca Daniela oraz wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób angażują się, aby spotkania te mogły się odbywać i być odsłuchiwane przez osoby na całym świecie, które mimo przebywania daleko od bliskich, od swojego ojczystego kraju mogą otrzymać wiele łask pokrzepienia od Boga.

Życzę wszelkich błogosławieństw i najwyższej mocy darów Ducha Świętego oraz umocnienia w dalszej posłudze.

CHWAŁA NAJWYŻSZEMU! WIELKA CZEŚĆ, CHWAŁA I DZIĘKCZYNIENIE PANU JEZUSOWI.

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....