Uleczenie kolana i uwolnienie

15.kwi.2016

Szczęść Boże,

I Świadectwo: Kilka lat temu zeskoczyłem z garażu z dachu tak nieszczęśliwie że uszkodziłem kolano, leczyłem się na nie ale niestety bolało już kilka lat a lekarze powiedzieli że tak już niestety do śmierci będzie że nie da się tego wyleczyć. Ostatnio bolało mnie tak bardzo że miałem problem wejść po schodach.

W sobotę 20 marca 2016 byłem na Modlitwie o uzdrowienia na Przeprośnej Górce i Ojciec Daniel powiedział że ktoś ma uzdrawiane kolano a ja w tym momencie poczułem ciepło w kolanie i przestało boleć całkowicie.

Chwała Panu Jezusowi i Bogu Ojcu i Matce Najświętszej.

II Świadectwo: Do mojej rodziny wkradł się polecony przez znajomych dziwny sposób leczenia .Polegał na tym, że chodziliśmy do pewnej kobiety która z oczu czytała choroby fachowa nazwa to IRYDOLOGIA i twierdziła że jedynym lekarstwem na wszystkie choroby świata bez względu na to co dolega jest dieta bezglutenowa i suplementy Diety sprowadzane z Ameryki.Dziś już wiem że ta Pani przywoływała złe Duchy i złe Duchy jej mówiły nasze choroby ,a tabletki zawierzane były złym duchom aby jej firma miała zyski.ale potrzebowałem kilka lat aby to zrozumieć. Mój syn urodził się zdrowy ale gdy zaczęliśmy się u tej pani leczyć, *Pierwszy raz poszliśmy z ciekawości to zaczeły się przeróżne choroby Allergie na wszystko a układ immunologiczyny przestał działać że mój syn leczył sie wiele lat i było coraz gorzej.

Na nieszczęście leczyliśmu się też u Kobiety która przez masaż stóp RECEPTORÓW fachowa nazwa to AKUPRESURA również nas leczyła i trwało by tak pewno bez końca gdyby nie moja Pielgrzymka do Medjugorje tam księża Egzorcyści modlili się nad młodą opętaną dziewczyną i w modlitwie rozeznania zły duch powiedział że wszedł w tą dziewczynę ponieważ ktoś pomasował jej receptory stóp.Natychmiast przegrzebałem cały internet i okazało się że rzeczywiście MASAŻ STÓP czyli AKUPRESURA ORAZ leczenie dietą bezglutenową czytanie z oka czyli IRYDYOLOGIA to otwarcie się na działanie złego ducha zgoda na jego działanie w naszym życiu.

Przestaliśmy chodzić do tych uzdrowicieli a na ostatnim spotkaniu w Hali ARENA 13.03.2016 u Ojca Daniela na modlitwie Uwolnienia mój syn miał bardzo duży atak Płaczu został uwolniony od złego ksiądz egzorcysta ze Słowacji który modlił się podczas spotkania indywidualną modlitwą rozeznania nad moim synem stwierdził że te choroby i wszystkie problemy syna były przez chodzenie do tej masazystki stóp oraz od leczenia tymi tabletkami suplementami diety.od tego zły Duch wszedł w syna i całą rodzina musi się z tego wyspowiadać.Mój syn został uwolniony .

Podkreślę na koniec że obie Panie które leczyły masażem stóp  i tabletkami wzbudzały pełne zaufanie ponieważ miały pełno świętych obrazków i dużo mówiły o modlitwie i o Bogu zawsze na pożegnanie dały jakiś Święty obrazek i ten sposób kupiły nasze zaufanie.i obie twierdziły że chodzą do kościoła i dużo się modlą.|Ale niestety to był tylko kamuflaż.

Chwała Panu.

Darek

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....

Podziękowanie

Podziękowanie

Umiłowani Siostry i Bracia z okazji Dnia Wielkiego Czwartku , Dnia Kapłanstwa pragnę z pokorą i radością i z wielką Miłością podziękować Jezusowi- Kapłanowi Miłości i Miłosierdzia i Maryi-Matce Kapłanów za cudowny i wspaniały Dar Kapłanstwa , którym mnie Bóg obdarzył...