Transmisja spotkania otwartego 18.08.2012

17.sie.2012

Kochani zbliża się wrzesień, a dla wielu rodzin to czas wzmożonych wydatków. Dzieci rozpoczynają rok szkolny, a podręczniki, tornistry i inne potrzebne rzeczy kosztują. Wielu rodziców na to nie stać. Jeżeli chcecie pomóc tym dzieciom finansowo, możecie to zrobić poprzez naszą Fundację Miłość i Miłosierdzie Jezusa, wpłacając pieniądze na konto fundacji. W tytule przelewu wpiszcie "DLA DZIECI", a my zatroszczymy się o to by pieniądze dotarły do naprawdę potrzebujących rodzin. 

Fundacja "Miłość i Miłosierdzie Jezusa" 
Szpitalna 9,  42-300 Myszków
Konto bankowe: PKO BP 18 1020 2498 0000 8002 0490 5487
SWIFT (dla przelewów z zagranicy): BPKOPLPW

Przypominam, że spotkanie rozpoczynamy o godzinie 18:00

UWAGA: Jeżeli w twojej przeglądarce radio nie działa zainstaluj sobie inną darmową przeglądarkę, np. Chrome http://www.google.de/chrome/?hl=pl

Spotkanie NIE będzie dziś transmitowane przez radio OPOKA.FM (wakacje).

1. Najprościej kliknąć poniższy baner, by otworzyć radio w okienku:

 

2. Można też przejść bezpośrednio na stronę transmisji transmisja.czatachowa.pl Ten adres najlepiej sobie zapamiętać, bo nawet jeżeli strona nam padnie to ten adres powinien działać. Jest na innym serwerze niż strona.

3. A najlepiej uruchomić radio w programie typu Winamp, Windows Media Player, czy Aimp klikając poniższą ikonkę, zapisując plik na dysku i otwierając go w dowolnym programie audio. Ten sposób jest najmniej obciążający serwer i zalecany dla tych którzy dadzą radę :)

 

 

Jeżeli widzicie dobre owoce naszej pracy dla Jezusa i dla was i chcecie nas w jakikolwiek sposób wesprzeć to módlcie się za nas i te spotkania, piszcie lub dzwońcie do nas (fundacja@czatachowa.pl, 34 333-97-16), ale również wspierajcie nas materialnie, byśmy to dzieło rozwijali na Chwałę Pana. Podczas Mszy Świętej zbierana jest taca, do której możecie się dorzucić robiąc zwykły przelew na konto fundacji (taka "internetowa taca" :)) Bóg zapłać za modlitwę i wszelkie wsparcie.

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....