Transmisja spotkania młodych 9.06.2012

08.cze.2012

Jeżeli widzicie dobre owoce naszej pracy dla Jezusa i dla was i chcecie nas w jakikolwiek sposób wesprzeć to módlcie się za nas i te spotkania, piszcie lub dzwońcie do nas (fundacja@czatachowa.pl, 34 333-97-16), ale również wspierajcie nas materialnie, byśmy to dzieło rozwijali na Chwałę Pana. Podczas Mszy Świętej zbierana jest taca, do której możecie się dorzucić robiąc zwykły przelew na konto fundacji (taka "internetowa taca" :)) Poniżej znajdziecie numer konta fundacji. Bóg zapłać za modlitwę i wszelkie wsparcie.

Fundacja "Miłość i Miłosierdzie Jezusa" 
Szpitalna 9,  42-300 Myszków
PKO BP: 18 1020 2498 0000 8002 0490 5487
SWIFT (dla przelewów z zagranicy): BPKOPLPW

Przypominam, że spotkanie młodych rozpoczynamy o godzinie 18:00

UWAGA: Jeżeli w twojej przeglądarce radio nie działa zainstaluj sobie inną darmową przeglądarkę, np. Chrome http://www.google.de/chrome/?hl=pl

Spotkanie będzie transmitowane przez radio OPOKA.FM, które można uruchomić na kilka sposobów.

1. Najprościej kliknąć poniższy baner, by otworzyć radio w okienku:

 

2. Można też przejść bezpośrednio na stronę transmisji transmisja.czatachowa.pl Ten adres najlepiej sobie zapamiętać, bo nawet jeżeli strona nam padnie to ten adres powinien działać. Jest na innym serwerze niż strona.

3. A najlepiej uruchomić radio w programie typu Winamp, Windows Media Player, czy Aimp klikając poniższą ikonkę, zapisując plik na dysku i otwierając go w dowolnym programie audio. Ten sposób jest najmniej obciążający serwer i zalecany dla tych którzy dadzą radę :)