Transmisja spotkania młodych 14.01.2012

13.sty.2012

Sporo pracy włożyliśmy w to by serwer wytrzymał rosnące obciążenie. Wierzę, że jeżeli tylko nie będzie problemów z łączem internetowym to uda nam się w spokoju wysłuchać całej transmisji ze spotkania młodych oraz każdej następnej transmisji niezależnie od tego, czy będzie nas 1000, czy 5000 :)

Spotkanie młodych nie będzie transmitowane przez radio OPOKA.FM, więc by posłuchać spotkania należy włączyć nasze radio, które można uruchomić na kilka sposobów. W czasie gdy nie ma transmisji można usłyszeć wolną muzyczkę, która jeżeli włączy się w trakcie transmisji będzie sygnalizowała, że mamy problem z łączem internetowym. Transmisja wznowi się automatycznie. Oto sposoby, jak włączyć radio by nas posłuchać.

1. Najprościej kliknąć poniższy baner, by otworzyć radio w okienku:

 

2. Można też przejść bezpośrednio na stronę transmisji transmisja.czatachowa.pl Ten adres najlepiej sobie zapamiętać, bo nawet jeżeli strona nam padnie to ten adres powinien działać. Jest na innym serwerze niż strona.

3. A najlepiej uruchomić radio w programie typu Winamp, Windows Media Player, czy Aimp klikając poniższą ikonkę, zapisując plik na dysku i otwierając go w dowolnym programie audio. Ten sposób jest najmniej obciążający serwer i zalecany dla tych którzy dadzą radę :)

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....