Transmisja spotkania młodych 12.05.2012

12.maj.2012

Jak może już wiecie od kilku dni istnieje Fundacja "Miłość i Miłosierdzie Jezusa", której głównym celem jest wspieranie wszelkich dzieł i inicjatyw naszej Wspólnoty "Miłość i Miłosierdzie Jezusa". Między innymi jest to również wspieranie i rozwój naszych internetowych transmisji ze spotkań oraz strony internetowej, ale również nagłośnienie kościoła, sprzęt diakonii muzycznej i wszelkie wydatki związane z organizacją tych spotkań. Jeżeli widzicie dobre owoce naszej pracy dla Jezusa i dla was i chcecie nas w jakikolwiek sposób wesprzeć to módlcie się za nas i te spotkania, piszcie lub dzwońcie do nas (fundacja@czatachowa.pl, 600-465-276), ale również wspierajcie nas materialnie, byśmy to dzieło rozwijali na Chwałę Pana. Podczas Mszy Świętej zbierana jest taca, do której możecie się dorzucić robiąc zwykły przelew na konto fundacji. Jest was wielu słuchających tych transmisji, jeżeli każdy wrzuci na "internetową tacę" symboliczna złotówkę to już będzie dużo :) Wspieracie nas również robiąc zakupy w naszej księgarni internetowej, gdzie znajdziecie naprawdę dużo bardzo dobrych książek charyzmatycznych (www.Syjon.pl). Poniżej znajdziecie numer konta fundacji. Bóg zapłać za modlitwę i wszelkie wsparcie.

Fundacja "Miłość i Miłosierdzie Jezusa" 
18 1020 2498 0000 8002 0490 5487
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Przypominam, że dzisiejsze spotkanie młodych rozpoczynamy o godzinie 18:00 w kościele u góry.

UWAGA: Jeżeli w twojej przeglądarce radio nie działa zainstaluj sobie inną darmową przeglądarkę, np. Chrome http://www.google.de/chrome/?hl=pl

Spotkanie będzie transmitowane przez nasze radio, które można uruchomić na kilka sposobów. W czasie gdy nie ma transmisji można usłyszeć wolną muzyczkę, która jeżeli włączy się w trakcie transmisji będzie sygnalizowała, że mamy problem z łączem internetowym. Transmisja wznowi się automatycznie. Oto sposoby, jak włączyć radio by nas posłuchać.

1. Najprościej kliknąć poniższy baner, by otworzyć radio w okienku:

 

2. Można też przejść bezpośrednio na stronę transmisji transmisja.czatachowa.pl Ten adres najlepiej sobie zapamiętać, bo nawet jeżeli strona nam padnie to ten adres powinien działać. Jest na innym serwerze niż strona.

3. A najlepiej uruchomić radio w programie typu Winamp, Windows Media Player, czy Aimp klikając poniższą ikonkę, zapisując plik na dysku i otwierając go w dowolnym programie audio. Ten sposób jest najmniej obciążający serwer i zalecany dla tych którzy dadzą radę :)

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....