Spotkanie Otwarte 21 Lipca – WAŻNE INFORMACJE

16.lip.2018

W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ ORGANIZACYJNĄ SPOTKANIA OTWARTEGO 21 LIPCA PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMY INFORMACJAMI

1.  Wejściówki na spotkanie w dniu 21.07.2018 będą do nabycia przed spotkaniem przed Halą Sportową w Częstochowie. Bilety można nabywać w dniu spotkania od godziny 8.00

Zostanie wydzielonych 8 stanowisk na których będzie można nabyć wejściówkę na dowolny sektor. Ofiara za wstęp na halę 15,00 zł, natomiast ofiara dla osób pozostających na zewnątrz 10,00 zł.

2. Ze względu na spodziewana dużą ilość uczestników przygotowano również duży telebim i dodatkowe miejsca na parkingu pod Halą Sportową. Na parking prosimy zabrać ze sobą krzesełka do siedzenia.

3. Ze względów bezpieczeństwa przed wejściem na halę sportowa oraz na wydzielone miejsce na zewnątrz hali będą sprawdzane wszystkie torby, torebki, plecaki, itp.

 Prosimy aby nie zabierać ze sobą:

  • noży,
  • ostrych narzędzi,
  • butelek szklanych,
  • szklanek i kubków (jedynie plastikowe),
  • talerzyków i innych rzeczy niebezpiecznych.

Wszystkie te rzeczy będą zatrzymywane przy wejściu i oddawane dopiero po zakończeniu Spotkania.

5. Do dyspozycji uczestników spotkania został udostępniony parking na stadionie “Włókniarza” obok Hali Sportowej. Autokary mogą parkować tak jak dotychczas na mniejszym parkingu przy “Włókniarzu” a samochody osobowe mają udostępniony wjazd na stadion “Włókniarza”.

6. Dla rodziców z dziećmi zostanie udostępniona sala gimnastyczna, gdzie dzieci będą mogły się pobawić lub pograć. Na sali gimnastycznej mogą przebywać dzieci wyłącznie z rodzicem lub opiekunem pełnoletnim. Dzieci mogą zabrać ze sobą na sale gimnastyczną swoje zabawki, gry planszowe, lekkie piłki czy inny drobny sprzęt sportowy.

Wejście na salę gimnastyczna będzie bezpośrednio z głównej hali  (obok ołtarza).

Poniżej zamieszczamy plany rozmieszczenia sektorów oraz strefy wydzielone na zewnątrz Hali Arena 

Spotkanie Otwarte 21 Lipca Plan rozmieszczenia sektorów na Hali Arena

Plany można pobrać w pdf poniżej 

Plan_Hali Arena

Plan_strefy_wydzielonej_zewn_2018

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja