Spotkanie Młodych 13 Stycznia 2018

08.sty.2018

Umiłowani Siostry i Bracia, razem z Wami rozpoczynamy Nowy rok Łaski Pana. Rok, w którym pragniemy z jeszcze większym Ogniem Miłości Boga w sercu ewangelizować, dlatego zapraszamy Was na spotkanie Młodych, (starsi też mogą przyjechać), które odbędzie się 13 stycznia w sobotę od godz.12.00, w kościele św. Stanisława, w Częstochowie. A będzie ono poświęcone św. Judzie Tadeuszowi, Apostołowi.

Zapraszamy Was również na kolejne spotkania Ogólne (dla wszystkich), które odbędą się w hali Arena w Częstochowie: w styczniu 28, w niedzielę oraz 10 lutego w sobotę. Rozpoczynają się od godz.12.00. Przyjmujemy zapisy na te dwa spotkania. Zabierzcie na te spotkania szczególnie te osoby, które najbardziej potrzebują Miłości Boga i które jeszcze nie były. Spotkania w tym roku będą poświęcone Św. O. Pio. (Oprócz Marca, kiedy będzie spotkanie o Św. Józefie)

Święci: o. Pio, Józefie módlcie się za nami.

O. Daniel i Wspólnota MIMJ

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....