Spotkanie 13 marca Hala Arena- informacje

17.sty.2016

Informacje dotyczące spotkania otwartego w dniu 13 marca 2016 na Hali Arena Częstochowa

ZAPISY NA SPOTKANIE W DNIU 13.03.2016 ZOSTAŁY WSTRZYMANE


dla grup zorganizowanych (10 os i powyżej)

 Przy rezerwacji wejściówek dla grupy zorganizowanej prosimy o podanie ilości osób, które powinny zostać umieszczone na parterze oraz email. Na wskazany email otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji, które należy ze sobą zabrać i pokazać przy odbiorze wejściówek w dniu spotkania, tj 13.03.2016 roku. Potwierdzenia rezerwacji będą sukcesywnie wysyłane do dnia 10.03.2016 r. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z brakiem rezerwacji wejściówek.


Zapewniamy miejsca siedzące. Prosimy nie zabierać za sobą krzesełek.

  1. Spotkanie zaczyna się punktualnie o godz. 12.00 Mszą Św. Bardzo uprzejmie prosimy o przybycie z pewnym wyprzedzeniem, aby móc się odpowiednio przygotować do spotkania z Jezusem.
  2. Diakonia medyczna prosi wszystkie osoby, które przyjmują leki o zabranie ich ze sobą. Szczególnie te osoby, które są chore przewlekle.
  3. Ze względu na bardzo duży koszt wynajmu hali oraz organizacji spotkania będą zbierane ofiary przed wejściem na halę. Bardzo prosimy wszystkich o wsparcie w symbolicznej kwocie 5 zł lub więcej.
  4. Po wejściu na teren Areny do rozpoczęcia mszy św. nie będziemy wypuszczali osoby po za obiekt, palarnia będzie udostępniona na terenie obiektu tj. taras zewnętrzny na 1-ym poziomie Areny. Prosimy o zabranie ze sobą niezbędnych rzeczy (posiłki lekarstwa).
  5. Na dzień dzisiejszy Hala Arena została nam udostępniona 13.03.2016. Kwietniowe spotkanie już na Przeprośnej Górce

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....