Przyjdźcie do Mnie wszyscy

05.wrz.2010

Chcę podziękować Trójcy Przenajświętszej za odebrana łaski podczas Mszy św., na spotkaniu otwartym w Czatachowie, której przewodniczył O. Daniel, 16 maja 2009 roku.

W moim życiu zaczęło się dziać bardzo źle. Piętno rozwodu, wypadki, choroby, zawiść, brak przebaczenia skłoniły mnie do częstszej modlitwy, kontaktu z osobami duchownymi, aż za namową koleżanki trafiłam na pielgrzymkę do Czatachowy.

To niesamowite przeżycie, które trudno opisać. Podczas Mszy, łzy same płynęły, choć w głębi serca czułam ogromną radość. W czasie modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie czułam mrowienie, drżenie ciała (nóg, rąk). Podczas modlitwy o uleczenie relacji z ojcem, moje ciało zachwiało się i pewnie bym upadła, gdyby nie pomoc pewnej Pani, chorej na raka i mojej koleżanki. Właśnie wtedy Ojciec Daniel wypowiedział słowa: jest wśród nas osoba, której ojciec wybacza. Był ze mną mój syn i zaraz potem padły słowa: jest ojciec, który bardzo za tobą tęskni, płacze za wami, kocha was na swój sposób. Chodziło o mojego męża, z którym nie mieszkamy od trzech lat.

Nie tracę wiary i nadziei, że będziemy razem przez Niepokalane Serce Maryi, przez codzienny różaniec, koronkę do Miłosierdzia Bożego i krwawych łez Maryi. Proszę Boga Wszechmogącego o nawrócenie, przebaczenie, przecięcie pętel szatańskich, uzdrowienie wielopokoleniowe.

Podczas Mszy św. o uwolnienie i uzdrowienie doznałam dotknięcia przez Maryję. Po policzkach płynęły gorące łzy, w sercu radość, pokój i bliskość.

Chwała Ci Jezu!

Anita, Sosnowiec

Czytaj również

Spotkanie Ewangelizacyjne 20.07.2024

Spotkanie Ewangelizacyjne 20.07.2024

Drodzy Bracia i Siostry, serdecznie zapraszamy na spotkanie ewangelizacyjne z Maryją, Matką Boską Kapłańską, już w najbliższą sobotę Rozpoczynamy o 12.00 NABOŻEŃSTWEM FATIMSKIM prosimy, abyście w miarę możliwości byli ubrani na biało i zabrali ze sobą róże dla...

Ogłoszenie Pielgrzymów Pielgrzymi serdecznie zapraszają Siostry i Braci związanych ze Spotkaniami modlitewnymi w Czatachowie do obrony posługi o.Daniela. Spotykamy się w sobotę 20 lipca 2024 r o godz 10.00 pod Jasną Górą i przejdziemy pod kurię Częstochowską. Wyraźmy...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja