Przez wiarę stajemy się święci

19.wrz.2010

Od dłuższego czasu choruję na ciężką depresję. Wiem, że oddaliłam się od Pana Boga i zaczęły się moje cierpienia. Do Czatachowy przyjeżdżam systematycznie, raz w miesiącu. Kiedyś, podczas modlitwy, ojciec Daniel powiedział, że Pan Jezus uzdrawia osobę, która jest bardzo chora. Nie wiedziałam, że to chodzi o mnie.

Obecnie, kiedy jeżdżę do Czatachowy, nieustannie odczuwam wielką radość i szczęście. Dziękuję Panu Jezusowi, za pośrednictwem Maryi, za łaskę pielgrzymowania do tego miejsca.

Panie, z całego serca dziękuję za bezmiar Twego Miłosierdzia, za wszystkie łaski i cuda, którymi mnie nieustannie obdarzasz. Dziękuję Ojcu Danielowi za przepiękne modlitwy, trud i wysiłek podejmowany w służbie Panu Bogu i każdemu z nas.

Bądź uwielbiony Boże teraz i na wieki!

Maria /19.12.2009r./

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja