Pan jest Pasterzem moim

05.wrz.2010

Pragnę z całego serca złożyć świadectwo wdzięczności za modlitwę wszystkich, których o nią prosiłam i za którą Bogu niech będą dzięki. 

Dziękuję Bogu za ludzi, których postawił na mojej drodze, w czasie mojej choroby. Za ludzką bezinteresowność i okazaną pomoc. Chwała Tobie Boże.

Jestem po szóstej chemii. Słowo rak budzi w człowieku grozę.

W moim przypadku nie powiało grozą. Dzięki modlitwie wielu ludzi oraz Mszą św. Uzdrawiającym w mojej parafii w Tomaszowie Lubelskim, jestem spokojna duchem, nie lękam się i mogę o tym mówić spokojnie. Umiem i mam siłę pocieszać innych.

Dzięki Wam wszystkim za modlitwy w intencji chorych i za wszystko Bogu niech będzie najwyższa chwała. Bogu niech będą dzięki za kapłanów, którzy nam błogosławią i modlą się za nas.

My, chorzy zapewniamy o swojej modlitwie w ich intencjach oraz wszystkich pomagających nam i modlących się za nas.

W tej ciężkiej chorobie wiem, że wiary ustrzegłam, choć biegu nie ukończyłam, nie zachwiałam się i dalej gorąco ufam, że zgodzę się na wolę Bożą, jeżeli będzie trzeba.

Bogu niech będą dzięki za wszystko!

Krystyna

Czytaj również

Spotkanie Ewangelizacyjne 15.06.2024

Spotkanie Ewangelizacyjne 15.06.2024

Drodzy Bracia i Siostry, serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z Matką Boską Kapłańską już w najbliższą sobotę Rozpoczynamy o 12.00 NABOŻEŃSTWEM FATIMSKIM Prosimy, abyście w miarę możliwości byli ubrani na biało i zabrali ze sobą róże dla...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza Rysia Pamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.petycjeonline.com/petycja_w_obronie_ojca_daniela_galusa_do_kardynaa_grzegorza_rysia