On jest dawcą życia

20.mar.2014

Szczęść BOŻE! Chciałam złożyć świadectwo.

Nasza historia zaczęła się w 2008roku, bo od tego czasu staraliśmy się bezskutecznie o dziecko. Setki badań, zabiegów. Kilka razy zmieniałam lekarzy. Proponowano mi zabieg in vitro. Lekarz zdecydowanie powiedział ze tylko ten zabieg pomoże mi zajść w ciążę i mieć dzieci. Gdy odmówiłam- wyprosił mnie z gabinetu.

Jeszcze potem kilka razy słyszałam ze jestem niepoważna bo nie chcę poddać się in vitro, ale ja wierzyłam że tylko PAN BÓG daje życie, nie lekarze, a na pewno nie takie praktyki lekarskie które zabijają.Modliliśmy się z mężem o cud poczęcia, a z nami w tą modlitwę angażowało się coraz więcej osób. Na samym końcu udałam się do innego lekarza, który zaczął leczenie w innym kierunkuod poprzednich. Ale już chyba byliśmy zmęczeni i upokorzeni tymi wizytami i leczeniem. W marcu 2013r.odstawiłam wszystkie leki które przyjmowałam, przestałam jeździć na wizyty.

Od koleżanki dowiedziałam się o spotkaniach wspólnoty. Najpierw słuchałam przez internet, a 13 kwietnia 2013r.postanowiliśmy z mężem jechać na spotkanie i prosić o cud poczęcia. Było proroctwo że PAN JEZUS dotknął 4 kobiety i że wszystkie one poczną i w najbliższym czasie złożą świadectwo.Ja jestem jedną z nich. DUCH ŚWIĘTY dotknął mnie darem łez. Zaszłam w ciążę w niecały miesiąc od spotkania. Ciąża przebiegła bez problemów. Dzisiaj mamy dwumiesięcznego synka Michałka.BOGU każdego dnia dziękuję za ten wielki dar życia.

Alicja

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja