Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.

01.wrz.2012

Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.12.00 w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

– EUCHARYSTIA

– PRZERWA

–  MODLITWA UWIELBIENIA

– ŚWIADECTWA

– MODLITWA UWOLNIENIA

– MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

–  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.15.00 również w sanktuarium św. o.Pio na Przeprośnej Górce k.Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górceOsoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w niedzielę na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej cztery razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Spotkania dla kandydatów są w pierwsze soboty miesiąca o godzinie 14-tej na Przeprośnej Górce. Kandydaci uczestniczą 4 razy w spotkaniu formacyjnym i na 5-ym spotkaniu są przyjmowani. Każdy kandydat musi być na adoracji w Czatachowie w każdym miesiącu aż do przyjęcia go do wspólnoty. Adorować ma obowiązkowo godzinę – w druga sobotę miedzy 12.00 a 21.00 lub w trzecia sobotę miedzy 9.00 a 21.00. W Pustelni będzie lista, na którą kandydat sie zapisze. Zatem każdy musi być na adoracji pomiędzy spotkaniami formacyjnymi. Jeżeli nie będzie, to nie wejdzie na kolejne formacyjne.

W sprawie adoracji w Pustelni kandydaci proszeni są o kontakt z Kasią tel 607153167

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja