Moje serce Tobie zaufało…

09.lis.2010

Do Czatachowy zaczęłam przyjeżdżać od lutego 2009r. mając ufność, że Bóg uzdrowi mnie. Zwłaszcza, że od 2007r. po operacji lewego oka (na zaćmę) zaczęły dziać się różne rzeczy. Odczuwałam kłucie oka, byłam osłabiona, swędziało mnie całe ciało, począwszy od głowy, aż po stopy. Poza tym pod operowanym okiem zaczęły drętwieć i swędzić zatoki szczękowe, aż do nasady nosa. Wizyty u lekarzy nie przynosiły ulgi, wręcz przeciwnie. Postanowiłam robić badania na własną rękę. Diagnoza wykazała grzyby różnego gatunku i gronkowiec złocisty.

Najprawdopodobniej zostałam zarażona nim w szpitalu. Pięciokrotnie przyjmowałam antybiotyki zalecane poprzez różnych lekarzy i leki przeciwgrzybiczne. Czułam się coraz gorzej. Kilkakrotnie byłam w szpitalu i okazało się, ze wątroba jest uszkodzona (pierwotna marskość wątroby). Moja determinacja doprowadziła do nerwicy połączonej z depresją. Cały okres choroby, który trwał 4 lata, był jednym wielkim stresem. Kropką nad „i” była nagła śmierć męża. Będąc przy agonii męża, nie mogąc mu pomóc, byłam tak roztrzęsiona, że drżały mi ręce i nogi. Od 24.10.09r. – 19.12.09r. nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.

19 grudnia podczas uzdrowienia Jezus zabiera mi depresję i nerwicę, a wlewa w serce pokój. Boże Narodzenie mogę przeżywać w radości i chwalić Miłosierdzie Boże. W chwili obecnej czuję się znacznie lepiej, mam ufność, że Jezus zabierze dalsze dolegliwości. Bóg wobec każdego człowieka ma Swój plan zbawienia. Niech się stanie Twoja wola. Zawierzam mój los i życie Tobie,  Boże Przenajświętszy.

Tobie cześć i chwała, teraz i na wieki.
                                       
Twoja Krystyna

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja