Jezus żyje! On moim panem jest!

13.sty.2011

Po raz pierwszy przyjechałam do Czatachowy za namową córki 16 stycznia 2010r. Był to wspaniały czas i przeżycie, które trwa do dziś, gdyż od tego momentu staramy się być w tym szczególnym miejscu co miesiąc. W czasie tego spotkania ojciec Daniel prowadził modlitwę informując, że między zgromadzonymi w Kościele „spaceruje” Maryja, Jezus i Ojciec Pio. 

W tym momencie poczułam jakby ktoś gładził moje prawe biodro z równoczesnym uczuciem ciepła. Jeszcze nie wiedziałam, że wtedy nastąpiło uzdrowienie – miałam stwierdzone przez ortopedę torbiele w głowie kości udowej i w czasie chodzenia ból się nasilał promieniując na nogi. 

Następnego dnia dużo chodziłam i nie odczuwałam bólu. Wciąż się obserwowałam i ku mojemu zdziwieniu do dziś nie odczuwam żadnego bólu. Moje prawe biodro zostało cudownie uzdrowione.
Chciałam również wspomnieć o wydarzeniu z Wigilii ubiegłego roku.

Wstając rano zauważyłam, że słyszę normalnie na moje prawe ucho, z którym zmagało się trzech laryngologów przez 1, 5 roku. Każdy przepisywał leki, które w ogóle nie pomagały. O tym fakcie powiedziałam córce po kolacji wigilijnej. Wówczas oznajmiła mi, iż będąc w Czatachowie, pierwszy raz w grudniu, modliła się m.in. o uzdrowienie mojego ucha. Wiedziała, jaki to dla mnie problem w codziennym funkcjonowaniu i pracy.

Do dnia dzisiejszego moje stany chorobowe ucha i biodra nie wróciły. Wierzę w cudowne uzdrowienie, którego dałam świadectwo na spotkaniu w marcu 2010r. Chwała Panu!

Sabina z Chorzowa

Czytaj również

Spotkanie Ewangelizacyjne 15.06.2024

Spotkanie Ewangelizacyjne 15.06.2024

Drodzy Bracia i Siostry, serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z Matką Boską Kapłańską już w najbliższą sobotę Rozpoczynamy o 12.00 NABOŻEŃSTWEM FATIMSKIM Prosimy, abyście w miarę możliwości byli ubrani na biało i zabrali ze sobą róże dla...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza Rysia Pamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.petycjeonline.com/petycja_w_obronie_ojca_daniela_galusa_do_kardynaa_grzegorza_rysia