Spotkanie Modlitewne 17 Grudnia Hala Arena

11.lis.2017

“Niech dzięki czynią Panu za Jego Miłosierdzie, za Jego cuda dla synów ludzkich” psalm 107,8.

Kochani Siostry i Bracia 17 grudnia o godz.12.00 rozpocznie się spotkanie Nowej Ewangelizacji, prowadzone przez Naszą Wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa. Są jeszcze wolne miejsca więc będzie można przyjechać nawet w ostatniej chwili (BEZ REZERWACJI). Chcemy razem z Wami poprzez to spotkanie przygotować się jak najlepiej do Świąt Bożego Narodzenia.

Modlimy się za Was i prosimy o modlitwę.

Niech Maryja Wam błogosławi i prowadzi Was.

O. Daniel i MIMJ.

 

 

Drodzy Bracia i Siostry! Grudniowe spotkanie otwarte odbędzie się 17.12.2017 w Hali ARENA w Częstochowie ul Żużlowa 4 Bardzo prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami:

SPOTKANIE MODLITEWNE

HALA ARENA w CZĘSTOCHOWIE

17.12.2017 ROKU

WAŻNE INFORMACJE

Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 12.00 natomiast wejścia do hali będą otwarte od godz 9.00.

REZERWACJA WEJŚCIÓWEK NIE OBOWIĄZUJE

 

W związku z dużymi kosztami związanymi z organizacją Spotkania Modlitewnego prosimy o wsparcie finansowe osób i instytucji, które zechciałyby mieć swój udział w tym ogromnym dziele ewangelizacyjnym.

Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy.

Zarząd Fundacji Anioł Miłosierdzia

Pobierz informacje w PDF klikając tutaj 

Mapa Dojazdowa

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja