Dziękujemy i życzymy Wam

21.gru.2020

Umiłowani Siostry i Bracia, Rodzino Miłości i Miłosierdzia Jezusa, z całego serca pragnę razem ze Wspólnotą Miłość i Miłosierdzie Jezusa podziękować Wam za piękną modlitwę Waszych serc i wszelkie dobro, które nam okazaliście w tym czasie.

Bardzo nas to umocniło i zachęciło do wielkiej ufności w Bożą Opatrzność. Jesteście dla nas, dla mnie, wyjątkowym darem Boga.

My również nieustannie zanosimy gorącą modlitwę za Was i w Waszych intencjach.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia czyli Narodzenia Jezusa – Miłości, życzymy, aby Maryja, Święta Boża Rodzicielka ukazała Wam Jezusa Dzieciątko i razem ze Swoim Synem zesłała na Was obfitość Bożych darów i Bożego błogosławieństwa.

Za Was wszystkich 24 grudnia będzie odprawiona Msza święta w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 21.00.

Chciałbym podzielić się z Wami radością, iż nowa fundacja naszej Wspólnoty – “Źródło Miłosierdzia” została zarejestrowana 1 grudnia bieżącego roku. Proszę o wspieranie tej nowej fundacji.

Fundacja Anioł Miłosierdzia nie jest już fundacją Wspólnoty i nie ma nic wspólnego ze Wspólnotą MiMJ.

o. Daniel Galus i Wspólnota MIMJ

 

źródło miłosierdzia

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja