Dzięki Ci Panie za to co mi dałeś i co zabrałeś

30.mar.2012

Jestem z Sosnowca z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego. Imię moje Elżbieta. Od sierpnia 2009 roku uczestniczę we wspólnocie "Miłość i Miłosierdzie Jezusa". Uczestniczenie w tej grupie jest dla mnie umocnieniem mojej wiary, ciągłym nawracaniem i byciem pomocą moim Braciom i Siostrom.

Na mojej drodze do Boga co krok spotykają mnie zaskakujące wydarzenia. Od kiedy uwierzyłam, że w życiu wierzącego chrześcijanina nie ma przypadków, lecz jedynie nieumiejętność w odkrywaniu znaków Bożych, wszystko, co niosą okoliczności i ludzie zaczęło nabierać innego, głębszego sensu. Kiedy w grudniu 2009 roku zostałam uleczona z głuchoty prawego ucha, wiara stawała się mocna i pytałam: "Panie Jezus co przez to mam zrozumieć, powiedz mi?" Długo zadawałam to pytanie i otrzymałam odpowiedź: "Po to abyś usłyszała głosy Sióstr i Braci potrzebujących modlitwy i ewangelizacji".

Długo i mocno doświadczał mnie Pan Jezus różnymi sposobami. Dziś dziękuję za łaski, które otrzymałam, został zabrany lęk i niepokój, doznałam wielkiej radości z uleczenia mojej duszy i ciała. W styczniu 2011 roku na rekolekcjach w Olsztynie Pan Jezus uleczył mnie z uczulenia. A największą radością jest gdy widzę nawrócenie w osobach polecanych modlitwom. Teraz wiem, że moja gorliwa modlitwa oraz uleczenie duchowe i ciała były potrzebne mnie i wszystkim aby uwierzyli i zaufali Bogu. "Któż jak Bóg?".

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystko czego dokonałeś dla mnie. Nauczyłeś mnie doceniać wartość każdego dnia, w którym spotykam Cię w Komunii Św. Panie Jezu dzięki za ten nieoceniony dar Twojej miłości, za to żeś ustanowił Przenajświętszy Sakrament nie zważając na przewrotność i niewdzięczność ludzką.

"Dzięki Ci Panie za to co mi dałeś, za to co zabrałeś i za to co mi oszczędziłeś."

Chwała Panu.

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja