CHWAŁA PANU BOGU

20.paź.2010

Dziękuję Ci Panie Boże, że podałeś mi swą rękę i przyprowadziłeś do Czatachowej. Poprzez głęboką wiarę i modlitwę ojca Daniela zdjąłeś ze mnie ból kręgosłupa, a właściwie dolnej części odcinka kręgosłupa. Chwała Panu!

Dzięki mojej koleżance pojechałam do Czatachowej. Bardzo się cieszyłam, że mogę uczestniczyć w tak wspaniałych obrzędach tzn. we mszy świętej, w modlitwach wspólnie z innymi wiernymi. Było to niesamowite przeżycie. Gdy dotarliśmy do części, gdzie inne osoby mówiły swoje świadectwa, zrobiło mi się ciepło na duszy.

Panie Boże jesteś wielki i wspaniałe jest to, że masz tak oddanych Tobie duszpasterzy jak ojciec Daniel, którzy całym sercem i duszą modlą się gorliwie do Ciebie, nie tylko w samotności, ale również z wiernymi. Dają wspaniały przykład, że wiara czyni cuda, bo Ty Panie Boże jesteś zawsze blisko nas.

Chwała Panu

Ania

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja