Chwała Panu Bogu

05.gru.2010

Dziękuję Ci Panie Boże,że podałeś mi swą rękę i przyprowadziłeś do Czatachowej.

Poprzez głęboką wiarę i modlitwę o.Daniela zdjąłeś ze mnie ból kręgosłupa, a właściwie dolnej części odcinka kręgosłlupa.

Chwała Panu!

Dzięki mojej koleżance pojechałam do Czatachowej. Bardzo się cieszyłam, że moge uczestniczyć w tak wspaniałych obrzędach, tzn. we mszy świętej, w modlitwach wspólnie z innymi wiernymi, w koronce do miłosierdzia bożego. Było to niesamowie przeżycie.

Gdy dotarliśmy do części gdzie inne osoby mówiły świadectwa, zrobiło mi się ciepło na duszy. Pani Boże jesteś wielki i wspaniałe jest to, że masz tak oddanych Tobie duszpasterzy, którzy całym sercem i duszą modlą się gorliwie do Ciebie nie tylko w samotności, ale również z wiernymi. Dają wspaniały przykład, że wiara czyni cuda, bo Ty Panie Boże jesteś zawsze blisko nas.

Chwała Panu!

Ania

Czytaj również

Pielgrzymka Piesza

Pielgrzymka Piesza

MiMJ Pielgrzymka piesza do Łagiewnik Info dotyczące kosztów i wpłat zaliczki. Koniecznie podawać tytuł wpłaty ! Koszt całkowity uwzględniający ceny paliw i żywności - 700 zł dzieci do 10 rż nie płacą od 11 do 14 rż 350 zł od 15 rż powyżej 700 zł. Prosimy o wpłaty do...

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA

Petycja w obronie o.Daniela i Wspólnoty MiMJ do Kar. Grzegorza RysiaPamiętajcie że podpis zawsze trzeba potwierdzić na swoim emailu https://www.mimj.org/petycja