Chwała Panu Bogu

05.gru.2010

Dziękuję Ci Panie Boże,że podałeś mi swą rękę i przyprowadziłeś do Czatachowej.

Poprzez głęboką wiarę i modlitwę o.Daniela zdjąłeś ze mnie ból kręgosłupa, a właściwie dolnej części odcinka kręgosłlupa.

Chwała Panu!

Dzięki mojej koleżance pojechałam do Czatachowej. Bardzo się cieszyłam, że moge uczestniczyć w tak wspaniałych obrzędach, tzn. we mszy świętej, w modlitwach wspólnie z innymi wiernymi, w koronce do miłosierdzia bożego. Było to niesamowie przeżycie.

Gdy dotarliśmy do części gdzie inne osoby mówiły świadectwa, zrobiło mi się ciepło na duszy. Pani Boże jesteś wielki i wspaniałe jest to, że masz tak oddanych Tobie duszpasterzy, którzy całym sercem i duszą modlą się gorliwie do Ciebie nie tylko w samotności, ale również z wiernymi. Dają wspaniały przykład, że wiara czyni cuda, bo Ty Panie Boże jesteś zawsze blisko nas.

Chwała Panu!

Ania

Czytaj również

DWA DNI Z NIEPOKALANĄ 7 – 8 GRUDNIA

DWA DNI Z NIEPOKALANĄ 7 – 8 GRUDNIA

Serdecznie zapraszamy na DWA DNI Z NIEPOKALANĄ 7-8 GRUDNIA. * 7 grudnia 17.30 - adoracja i różaniec 18.00 - Msza Święta w wigilię Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Maryi. 19.00 - 20.00 - adoracja Jezusa z Maryją. * 8 grudnia UROCZYSTOŚC NIEPOKALANEGO POCZĘCIA MARYI...

Spotkanie modlitewne 18.11.2023

Spotkanie modlitewne 18.11.2023

Drodzy bracia i siostry, serdecznie zapraszamy na spotkanie ewangelizacyjne już w najbliższą sobotę  w programie jak zawsze EUCHARYSTIA, katecheza, adoracja, uwielbienie, świadectwa, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie  Rozpoczynamy o 12.00 Do zobaczenia