Charyzmatyczne spotkanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego!

13.maj.2013

Tego wyjątkowego spotkania w Wigilię Zesłania Ducha Świętego (18.05.2013) po prostu nie można przegapić! Tym razem spotkamy się pod chmurką. Okolica wspaniała, powietrze cudne, atmosfera uwielbienia będzie boska! A Duch Święty, jak zawsze… ten sam :)

Żywa wiara, żywy Kościół ludzi wierzących i doświadczenie obecności żywego Boga, który napełnia nadzieją i całkowicie przemienia życie. Z tego spotkania wrócisz odmieniony. Daj się zapalić Duchowi Świętemu. Niech Ogień Jezusa płonie w twoim sercu.

Spotkanie, jak zwykle w Olsztynie k/Częstochowy przy ulicy Zielonej 66.
Rozpoczynamy ok. godziny 15:00 i kończymy po 21:00

Pogodę już omadlamy, ale możesz się dołączyć ;)

Przyjedź na spotkanie osobiście. Jeżeli mieszkasz daleko to sprawdź na naszym forum (www.forum.mimj.pl), czy ktoś już nie organizuje transportu z Twojej okolicy, bo przyjeżdżają ludzie z całej Polski. A jeśli nie możesz być osobiście to wejdź 18'go maja na naszą stronę internetową (www.MiMJ.pl) i włącz transmisję na żywo!

 

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....