Agata

11.paź.2016

Witam,

Mam na imię Agata.
Chciałam dać świadectwo uzdrowień, które otrzymałam podczas modlitwy o.Daniela.
Na spotkania przyjeżdżałam od początku 2013 roku. Jednak wszystkie uzdrowienia, których Pan dokonał w moim życiu odbyły się kiedy słuchałam relacji ze spotkania przez internet.
Najważniejsze dokonało się 13 lipca 2013 kiedy ojciec Daniel powiedział, że przez internet słucha nas 29-letnia Agnieszka (zawsze chciałam mieć tak na imię?). W tym momencie moje ciało odrzuciło do tyłu i upadłam na podłogę. Wszystko co mówił wtedy ojciec Daniel było do mnie. Zostałam uwolniona od zniewolenia chłopakiem z którym się spotykałam przez kilka miesięcy pod koniec 2012 roku. Relacja z nim doprowadziła mnie do kompletnego załamania psychicznego, a po tej modlitwie nie musiałam już chodzić do psychologa.
Kolejny raz słuchając relacji ze spotkania padły słowa, że Pan uwalnia od przekleństwa rzuconego przez babcie (kiedy się urodziłam moja babcia powiedziała mojej mamie po porodzie: ale Cię córeczka urządziła. Mama była mocno porozrywana po urodzeniu mnie).
A podczas jeszcze innej modlitwy zostałam uwolniona od palenia papierosów.
Pan dokonuje wiele niesamowitych rzeczy w mojej duszy i sercu podczas modlitw uwielbienia i uzdrowienia prowadzonych przez ojca Daniela, tylko nie wszystko da się nazwać. Bogu niech będą dzięki za Niego i wspólnotę.

Bóg jest wielki. Niech będzie uwielbiony zawsze i wszędzie!

Czytaj również

W obronie ks.Michała Olszewskiego

W obronie ks.Michała Olszewskiego

Umiłowani Siostry i Bracia na początku Wielkiego Tygodnia został bezprawnie zatrzymany Ks. Michał Olszewski, Sercanin, prawy i oddany Bogu i wiernym Kapłan. Próbują zniszczyć Tego Kapłana ludzie bez sumienia. Stańmy w obronie Ks. Michała modlitwą i dobrym słowem....